Kortowiada 2012 - Piątek
Film został utworzony 6 lat, 2 mies. temu.
Newsy
Kurs Adobe Premiere Pro

Witajcie !Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

09/12/2013 11:55:25
Kursy Adobe Photoshop

Witajcie ! Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

22/11/2013 08:57:52
Nastaw się na chill out z Chilli ZET

Chilli ZET prezentuje dziewiątą odsłonę albumu „Nastaw się na chill...

22/05/2013 17:48:57
Odsłuch nowego albumu Crystal Fighters

27 maja ukaże się nowy studyjny album Crystal Fighters zatytułowany "Cave Rave"....

22/05/2013 17:46:25
Wydarzenia

K.A.S.A. powraca z podwójnym albumem i książką!
Zaktualizowano 05/06/2012 04:32:03


K.A.S.A. powraca z podwójnym albumem i książką!

 

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski wydaje dwupłytowy album „Kontrakt” oraz powieść o polskim show-biznesie widzianym z perspektywy debiutanta bez układów i znajomości, o tym samym tytule. Premiera odbyła się 2 czerwca na 49. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2012!

Utwór „Oto Kontrakt” promujący te wydawnictwa został zakwalifikowany do konkursu SuperPremiery Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. – Utwór ma w sobie sporo bluesowej ekspresji, jest to gatunek, który wywarł na mnie duży wpływ kiedy zaczynałem swoją przygodę z muzyką – mówi K.A.S.A. – Musiało upłynąć prawie 30 lat, zanim do niego powróciłem. W środowisku bluesowym istnieje legenda mówiąca o tajemniczym kontrakcie, dającym talent i sławę, który można podpisać jedynie o północy gdzieś na rozstaju dróg. Uznałem, że właśnie taki klimat będzie idealnie oddawał tezę zawartą w książce, że cena jaką trzeba zapłacić, by zaistnieć w show-biznesie jest bardzo wysoka.

Dwunasty album artysty pod tytułem „Kontrakt” to dwupłytowy, ekskluzywny digipack. Na pierwszej płycie znajdą się premierowe piosenki o różnorodnym klimacie. Od tytułowego, funk-bluesowego „Oto Kontrakt", poprzez klubowe „2.0.1.2.", jamajskie rock-steady „Bez Uprzedzeń", latynoskie „Nie Miałem Szans", nawiązująca do klasyki R'n'B „Moja Retrospekcja", dancehallowe „Bo Tak Jak Ty" aż po wręcz rockowe „Ciężko Lekko". Nie zabraknie popowych, melodyjnych piosenek jak „Daj Mi Drugą Szansę", „Noworoczne Postanowienie" czy „Nie Mam Szczęścia". Jest pastisz, ironia, ale i utwory "całkiem serio". Dla wielbicieli starszych utworów K.A.S.Y, na drugim krążku, artysta zamieścił największe przeboje: „Piękniejsza", „Maczo", „Ja Wierzę, Że" (w specjalnej wersji na EURO 2.0.1.2.), „Zabiorę Ciebie". Są to specjalne remixy tych piosenek, zamówione u najlepszych polskich producentów muzyki klubowej i chillout. Krążek zaczyna się mocno tanecznie, po czym przechodzi w elegancki klimat Lounge Music.

Płyta ukaże się nakładem Fonografiki już 16 czerwca. Na stronie wydawnictwa trwa przedsprzedaż albumu.

Więcej:

www.kasa.com.pl

www.facebook.com/K.A.S.A.Offcial

www.fonografika.plWysłane przez: admin
Ostatnia aktualizacja 05/06/2012 04:32:03


Komentarze

» Musisz być zalogowany(a) aby dodać komentarz

1 megi89 No proszę Krzysio ciągle śpiewać chce
6 lat, 2 mies. temu.