Super Girl (prod. Hauas...
Utwór został utworzony 5 lat, 1 tyg. temu.
Newsy
Kurs Adobe Premiere Pro

Witajcie !Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

09/12/2013 11:55:25
Kursy Adobe Photoshop

Witajcie ! Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

22/11/2013 08:57:52
Nastaw się na chill out z Chilli ZET

Chilli ZET prezentuje dziewiątą odsłonę albumu „Nastaw się na chill...

22/05/2013 17:48:57
Odsłuch nowego albumu Crystal Fighters

27 maja ukaże się nowy studyjny album Crystal Fighters zatytułowany "Cave Rave"....

22/05/2013 17:46:25
Wydarzenia

Ogromny sukces olsztyńskiego zespołu Messa!
Zaktualizowano 29/05/2012 10:03:02

W miniony weekend w Mińsku Mazowieckim w ramach trzydniówki muzycznej pod hasłem "4M" odbył się festiwal rockowy "Rock In Mińsk 2012". Do festiwalu zgłosiło się 266 zespołów z całej Polski, spośród których do konkursu zakwalifkowano 5 kapel: Dahaca (Warszawa), Ebola Coreal (Katowice), Plan (Warszawa), Upperfield (Szczecin) oraz kapela z naszych rodzimych ziem -  MESSA.

Występom zespołów przyglądało się 3-osobowe jury: Małgorzata Halber, Olaf Deriglasoff oraz Piotr "Makak" Szarłacki". Ostatecznie laureatem tegorocznej edycji festiwalu został olsztyński zespoł  MESSA! O ile sam sukces jest ogromnym wyróżnieniem w dorobku zespołu, o tyle był to debiutancki koncert z nowym perkusistą. Po ogłoszeniu wyników rozmawialiśmy ze zwycięzcami "Rock In Mińsk 2012".

- Jesteśmy przeszczęśliwi, że udało nam się dzisiaj wygrać. Pierwszy koncert z nowym bębniarzem i od razu taki sukces! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem organizacji tego festiwalu. Miejmy nadzieję, że u nas w Olsztynie również powstanie podobny na takich zasadach i o takim poziomie. Ogromne dzięki, dla wszystkich, którzy w najmniejszym stopniu przyczynili się do tego niezwykłego wyróżnienia!  - tak na gorąco komentowali członkowie zespołu MESSA
Po konkursie zespołów wystąpiła grupa Power of Trinity, zaś wisienką na torcie był koncert jednego z najlepszych obecnie zespołów rodzimej sceny rockowej - Luxtorpeda. Festiwal pod względem zarówno muzycznym, jak i organizacyjnym stał na niezwykle wysokim i profesjonalnym poziomie. Frekwencja również dopisała - w szczytowym momencie na terenie festiwalu mogło być nawet ponad 2 tysiące ludzi! Bezpośrednie otoczenie pięknego pałacu Mińskiego Domu Kultury oraz parku były doskonałą scenęrią na ten niezwykły festiwal. Festiwale, takie jak ten w Mińsku Mazowieckim, napawają optymizmem, gdyż pokazują, że w Polsce również można zorganizować imprezę na dobrym poziomie, nie tylko z wielkim budżetem i w wielkich miastach.

Pamiętajcie, że dobry festiwal rockowy to nie tylko Woodstock, czy Jarocin. Dobrej muzyki możecie posłuchać wszędzie tam, gdzie my na pewno będziemy! Kolejne relacje i zapowiedzi festiwali już wkrótce!
 
zespoleni.plWysłane przez: admin
Ostatnia aktualizacja 29/05/2012 10:03:02


Komentarze

» Musisz być zalogowany(a) aby dodać komentarz

Brak komentarzy