Adobe Premiere Pro
Film został utworzony 4 lat, 7 mies. temu.
Newsy
Kurs Adobe Premiere Pro

Witajcie !Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

09/12/2013 11:55:25
Kursy Adobe Photoshop

Witajcie ! Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

22/11/2013 08:57:52
Nastaw się na chill out z Chilli ZET

Chilli ZET prezentuje dziewiątą odsłonę albumu „Nastaw się na chill...

22/05/2013 17:48:57
Odsłuch nowego albumu Crystal Fighters

27 maja ukaże się nowy studyjny album Crystal Fighters zatytułowany "Cave Rave"....

22/05/2013 17:46:25
Wydarzenia

L.U.C i Motion Trio - płyta już w sprzedaży
Zaktualizowano 14/05/2013 17:43:19

W czwartek, 18 kwietnia ukazał się najnowszy album Łukasza Rostkowskiego aka L.U.C – artysty, producenta i performera oraz wirtuozów akordeonu z Motion Trio. Na płycie "Nic się nie stało" gościnnie pojawili się m.in. Abradab, Czesław Mozil, Buka i Vienio.

Zapytani o album "Nic się nie stało" mówią: "Trudno jest w jakikolwiek sposób opisać ten koktajl. Być może - podążając za tytułem płyty - nic się nie stało? A być może uda się lekko zredefiniować pojęcie akordeonu?" L.U.C jako producent celowo zmienił nieco swoją stylistykę celem zbudowania syntetycznego środowiska brzmieniowego, którego celem było wykazanie, że akordeon to najbardziej elektronicznie brzmiący instrument akustyczny - na tej płycie całkowicie surowy - bez jakichkolwiek efektów. Na uwagę zasługuje sposób wydania albumu. Kolekcjonerskie wydawnictwo, z misterną grafiką Adama Tunikowskiego (Juice) idealnie koresponduje z koncepcją albumu. Płyta "Nic się nie stało" to bowiem przede wszystkim opowieść o harmonii - zarówno w aspekcie muzycznym, jak i filozoficzno-życiowym. Na okładce płyty widzimy miasto zbudowane z samych harmonii, zaś do albumu został dołączony duży plakat ze wspomnianym dziełem graficznym. Album dostępny jest także w formie mp3 na stronie www.eluce.pl

 Muzycznie album to ujawnienie skrajnie odmiennych możliwości wykorzystania akordeonu - od sakralnych melodyjnych harmonii, futurystycznych brzmień, przez lekkie "ameliowo-surrealne" tematy wplecione w elektro-hip-hop, aż po szydercze bawarskie szlagiery.  Artyści współtworzyli kompozycje, które znaleźć można na krążku. Producentem i autorem tekstów jest L.U.C, ale nie mogło zabraknąć także gości, i tak na płycie usłyszeć można m.in. Anię Rusowicz, Czesława Mozila, Abradaba, Bukę i Vienia. Warto przypomnieć, że nadal trwa akcja tworzenia wspólnego wideoklipu, który składać się będzie z Waszych niezapomnianych chwil z życia i pasji. Artyści zachęcają do nadsyłania krótkich, max. 11 - sekundowych filmów, kręconych kamerą lub telefonem komórkowych, dokumentujących Wasze ulubione i niezapomniane chwile, których magię i piękno chcielibyście poczuć siedząc, cytując tekst piosenki, "te chwile chcę pamiętać, gdy nadejdzie moja senna puenta". Nagrania można podsyłać do 7 maja, zaś gotowy teledysk ukaże się w połowie majas. Szczegóły akcji wraz z regulaminem na www.eluce.pl, facebooku L.U.Ca oraz w gazecie Metro.

 Wysłane przez: maja
Ostatnia aktualizacja 14/05/2013 17:43:19


Komentarze

» Musisz być zalogowany(a) aby dodać komentarz

Brak komentarzy