New Beat Confusion Magix
Utwór został utworzony 5 lat, 9 mies. temu.
Newsy
Kurs Adobe Premiere Pro

Witajcie !Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

09/12/2013 11:55:25
Kursy Adobe Photoshop

Witajcie ! Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

22/11/2013 08:57:52
Nastaw się na chill out z Chilli ZET

Chilli ZET prezentuje dziewiątą odsłonę albumu „Nastaw się na chill...

22/05/2013 17:48:57
Odsłuch nowego albumu Crystal Fighters

27 maja ukaże się nowy studyjny album Crystal Fighters zatytułowany "Cave Rave"....

22/05/2013 17:46:25
Wydarzenia

Akustyczna płyta Mariki już w przedsprzedaży
Zaktualizowano 08/05/2013 12:55:42

Po bardzo dobrym, akustycznym koncercie na antenie radia ChilliZET, Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii, zdecydowała się odświeżyć swoje największe przeboje, przearanżować je i - w zupełnie nowej odsłonie - zaprezentować słuchaczom.

"Wszystko zaczęło się od koncertu na radiowej antenie. Specjalnie się nie przygotowywaliśmy. Pomyśleliśmy - zagramy po swojemu, tylko delikatniej. Okazało się, że słuchacze i internauci chcą więcej! Wyrzuciliśmy więc elektroniczne bajery, chórki i ozdobniki, przearanżowaliśmy piosenki z wszystkich trzech Marikowych płyt, zamknęliśmy się w nocy w studiu radiowym ChilliZET i - zagraliśmy pełen koncert. Prosto, surowo, delikatnie. Uśmiechając się do siebie..." - tak o powstawaniu albumu mówi sama wokalistka. Pewnej kwietniowej nocy, w atmosferze chilloutu, w kameralnym studiu Chilli ZET, Marika pokazała swoje delikatniejsze oblicze. Wspólnie z Patrykiem Kraśniewskim, Jerzym Markuszewskim, Krzysztofem Nowickim i Michałem Przybyłą, wykonała akustyczne, niepowtarzalne i bardzo zmysłowe wersje wybranych utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów. Na krążku znajdują się następujące utwory: 1. Tysiąc Rzeczy 2. Rewe 3. Moje serce 4. Smoki 5. Baqaa 6. Bezsenność w Warszawie 7. Uplifter 8. Widok 9. Momenty 10. Stop Specjalnie opracowane, nowe wersje kompozycji utrzymane w chilloutowym klimacie radia ChilliZET, zabrzmiały wyjątkowo. Takiej Mariki nie znaliście... Oficjalna premiera albumu zapowiedziana jest na 14 maja (wtorek). Dzień wcześniej (13 maja / poniedziałek), Marika i muzycy Spokoarmii spotkają się ze słuchaczami i dziennikarzami w warszawskim salonie EMPiK Junior (ul. Marszałkowska). Przedpremierowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 - w jego ramach zespół wykona kilka utworów ze świeżo wydanego albumu. W ramach premiery albumu "ChilliZET Live Sessions: MARIKA. Kraśniewski. Markuszewski. Nowicki. Przybyła" odbędzie się również koncert promujący wydawnictwo. W jego trakcie muzycy zaprezentują cały materiał z albumy. Wydarzenie odbędzie się 23 maja w nowo otwartym klubie "Cuda na Kiju" (ul. Nowy Świat 6/12).

Więcej informacji na ten temat znaleźć można na oficjalnej stronie artystki - www.marika.art.ploraz na prowadzonym przez nią funpage'u fb: www.facebook.com/MarikaOfficial. Już od dzisiaj album można zamawiać na stronie wydawnictwa Karrot Kommando (www.karrot.pl/chillizetmarika). Płyty zostaną rozesłane w poniedziałek - dzień przed oficjalną premierą. Wszyscy, którzy do końca maja nabędą płyty prosto od wydawcy, otrzymają dodatkowo zdjęcie z przepięknej sesji autorstwa Bartka Murackiego. Zdjęcia robione były w trakcie rejestracji materiału - każde z nich zostanie podpisane przez muzyków. Dodatkowo znajdzie się na nim coś zupełnie wyjątkowego - czy można inaczej określić odcisk linii papilarnych twórców albumu..?
Wysłane przez: maja
Ostatnia aktualizacja 08/05/2013 12:55:42


Komentarze

» Musisz być zalogowany(a) aby dodać komentarz

Brak komentarzy