Korowód
Utwór został utworzony 6 lat, 4 mies. temu.
Newsy
Kurs Adobe Premiere Pro

Witajcie !Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

09/12/2013 11:55:25
Kursy Adobe Photoshop

Witajcie ! Poniżej przedstawiamy cykl filmów instruktażowych z zakresu...

22/11/2013 08:57:52
Nastaw się na chill out z Chilli ZET

Chilli ZET prezentuje dziewiątą odsłonę albumu „Nastaw się na chill...

22/05/2013 17:48:57
Odsłuch nowego albumu Crystal Fighters

27 maja ukaże się nowy studyjny album Crystal Fighters zatytułowany "Cave Rave"....

22/05/2013 17:46:25
Wydarzenia

Rebelius wystrzelił "Pocisk"
Zaktualizowano 08/10/2012 05:30:20

Z końcem sierpnia tego roku swoją premierę miał pierwszy klip zespołu Rebelius. Obraz do utworu "Pocisk" jest zapowiedzią nadchodzącego albumu formacji, zatytułowanego "Narodziny Wenus". Ciekawostką jest to, iż w dniu swej premiery klip został zakwalifikowany do udziału konkursie w ramach Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM 2012.

 

Klip do utworu "Pocisk" to dynamiczny obraz wyreżyserowany przez Konrada Ćwika, na co dzień zajmującego się fotografią modową i reklamową (wcześniej pracował między innymi nad klipem zespołu Sofa - "Szkoda Słów", a także reklamówką dla rankomat.pl). Jest on również autorem scenariusza oraz zdjęć do teledysku, które wykonano w tunelu pod Wisłostradą oraz na moście Poniatowskiego w Warszawie. Za montaż odpowiedzialna jest Katarzyna Łuka. 

Klip promuje album "Narodziny Wenus", którego mix i mastering powierzono w ręce cenionego producenta muzycznego Andrzeja Karpa oraz realizatora dźwięku Mariana Lecha. Nagrania zrealizowano w studiu S7 w Piasecznie, ET w Londynie oraz Sonus (Izabelin C) w podwarszawskich Łomiankach. Mix odbył się w RecPublica Studios w Lubrzy. Data premiery krążka pozostaje nadal nieustalona, aczkolwiek obiecywana jest przez zespół na początek przyszłego roku. 

Obecnie Rebelius pracuje już nad następnym klipem, do kolejnego singla zatytułowanego "Przypadek". Utwór zgłoszony został do konkursu SKODA Auto Muzyka Na najlepszy utwór. Głosowanie na utwory odbywa się za pośrednictwem serwisu Facebook. Zespół, który zbierze najwięcej głosów otrzyma nagrodę publiczności, jaką jest możliwość nagrania teledysku. Utwory będą oceniane także przez jury w składzie: Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak oraz Wojciech Waglewski. Nagrodą główną w konkursie jest koncert w studio Agnieszki Osieckiej w Programie Trzecim Polskiego Radia. Głosowanie odbywa się na stronie 
www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka Więcej informacji: 
www.rebelius.pl 
www.facebook.com/rebelius.music 
www.konradcwik.com/Wysłane przez: Zespoleni
Ostatnia aktualizacja 08/10/2012 05:30:20


Komentarze

» Musisz być zalogowany(a) aby dodać komentarz

Brak komentarzy